قائم مقام فرمانده گردان امام محمد باقر (ع) لشگر 25 کربلا (سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)


وصیتنامه
بسم الله الرحمن الرحیم
اِنَّ الَّذینَ آمَنو وَ عَمِلو الصالِحاتِ یَهدیهِم بِا ایمانیهِم مِن تَحتهم الاَنهار و جَنّاتِ النَعیم.
آنانكه ایمان آورده اند و نیكو كار شده اند ، خدا به سبب همان ایمان ، آنها را به راه سعادت و طریق بهشت ، رهبری  می كند تا به نعمتهای ابدی بهشتی، كه نهرها از زیر درختانش جاریست ، متنعم كرده اند.      
( قرآن کریم ).

 سلام و درود بر امام عصر، منجی عالم بشریت فرمانده و پشتیبان رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل، و سلام و درود بر رهبر كبیر انقلاب اسلامی، امام امّت، خمینی عزیز، حامی مستضعفان جهان و صلاله پاك رسول الله و رهرو راستین سرور شهیدان حسین ابن علی (ع). سلام و درود بر تمامی شهداء تاریخ ، بالاخص شهداء انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی ایران و سلام بر شما امّت حزب الله و شهید پرور ایران ، كه چنین فرزندانی را فدای اسلام و قرآن نموده اید و همچنین بر شما همشهریان عزیز حزب الله شهرستان بهشهر.
همه  می دانید 1400 سال پیش ، مردم درذلّت و ذلالت و گمراهی به سر می بردند. رسول اكرم (ص) از جانب پروردگار مأمور شد ، تا مردم را از ذلالت و گمراهی نجات و راه سعادت را به آنها بیاموزد. به مدت 13 سال ، حضرت زحمت و مشقتهای فراوانی را متحمل شد ، تا توانست دین مقدس اسلام را كامل و در جهان صادر نماید. اما بعد از رسول اكرم (ص) كسانی روی كار آمدند ، که دین خداوند را به دو قسمت تقسیم کردند و در اثر همین اختلافات  باعث شد ، معاویه ها و یزیدی ها ، برگرده مسلمانان سوار شوند. اینان، حضرت علی و فرزند رشید او، امام حسن را شهید كردند و قصد داشتند نور خدا خاموش كنند. امام حسین (ع) دید اسلام در خطر است  و در مقابل یزید قیام كرد و حاضر نشد تن به ذلّت دهد. حاضر شد خود كشته شود  و زن و فرزندانش به اسیری بروند تا دین جدش باقی بماند. حسین با 72 تن از یارانش در مقابل صدها هزار لشگر كفّار جنگید ، كه در عاشورا همه یارانش شهید شدند. حسین در میدان كارزار یكه و تنها فرمود: هل من ناصر ینصرنی. آیا كسی هست که حسین را یاری کند؟ ولی كسی جواب او را نداد و یاریش نكرد.
اما من همیشه افسوس می خوردم، ای كاش آنروز بودم  و یاری می كردم. الآن می گویم حسین جان، اگر آنروز نبودم تا تورا یاری كنم ، امروز به ندای فرزند برومندت،  امام امت خمینی عزیز لبیك گفته ام . ملت  شهید پرور ایران بداند، كه ما سربازان امام زمان (عج) ، فقط برای رضا و خشنودی خدا می جنگیم و تا زنده هستیم در برابر دشمن اسلام ایستاده و لحظه ای از مبارزه با كفر الحاد جهانی نخواهیم نشست و تا حاكمیت كامل اسلام و نجات مستضعفان جهان، از چنگال خون آلود مستكبران ، به مبارزه بی امان و پی گیر بر علیه آنان ادامه خواهیم و بحول قوه پروردگار و به یاری امام زمان ، كربلا را از چنگال صدام و صدامیان در خواهیم آورد، البته تنها كربلا هدف نهایی ما نمی باشد ، بلكه پس از آزادی كربلا ، رو بطرف بیت المقدس ، كه خانه خدا و قبله اول مسلمین جهان می باشد،  می کنیم و آن را از چنگال صهیونیستهای غاصب آزاد و پرچم پر افتخار لا اله الااﷲ را در سراسر گیتی به احتزاز در می آوریم، تا زمینه ظهور حضرت مهدی (عج) را كه حكومت جهانی اسلام می باشد ، آماده نمائیم و تا رسیدن به این هدف مقدس ، لحظه ای درنگ موجب خشم و غضب خداوند خواهد بود. و امیدوارم كه خداوند ما را تا رسیدن به این هدف یاوری و پشتیبانی کند. در ضمن ، اگر به فیض شهادت نائل آمدم ، به فرزندانم سفارش می كنم  که ادامه دهنده راهم باشند و سلاح از كف افتاده مرا بردارند  و برای پیروزی اسلام و قرآن و نبرد با دشمنان اسلام برخیزند، تا خون خود را برای باور نمودن درخت اسلام نثار كنند. فرزندان عزیزم ، خودتان بهتر می دانید كه با ریختن خون حسین ها، ابوالفضل ها ، اكبر و اصغر و قاسمها و حنظله ها بود كه درخت اسلام به ثمر رسید است.
اگر كشته شدم ، راهی بود كه خودم انتخاب كردم، راه خدا و راه حسین است. برای من گریه نكنید ، زیرا منافقین كوردل و از خدا بی خبر از گریه شما خوشحال می گردند.
از برادران و خواهران بهشهر ، می خواهم پشتیبان انقلاب باشند و امام را تنها نگذارند و به ندای او لبیك گویند ، تا سایه رحمت خداوندی او ، از سر ما كم نشود. اختلافات شخصی خود را كنار بگذارید، زیرا اسلام در خطر است. برادران عزیز نگذارید خون شهداء ما پایمال گردد. به خدا قسم همه شما مدیون خون شهداء هستید. مبادا خدای نكرده از رفتن به جبهه ها خودداری كنید . همچنان از خواهران حزب الله می خواهم صبور باشند و استقامت را، از سرور بانوان جهان زینب كبری (ع) بیاموزند و كمك های خود را تا نابودی كفر و الحاد جهانی ادامه دهند.
خدایا از تو می خواهم كه مرگ مرا، شهادت در راه خودت قرار دهی و تحت رایت و        توجهات رسولت و با اولیایت قرار ده و از تو می خواهم ، كه دشمنانت و دشمنان رسولت را بوسیله من نابود گردان.
                                                            
كی رفته ای زدل كه تمنا كنم تو را                     كی بوده ای نهفته كه پیدا كنم تو را
غائب نبوده ای كه شوم طالب حضور                 پنهان نبوده ای كه هویدا كنم تو را
در خاتمه، نماز و سخنرانی مرا حجت السلام سید صابر جباری امام جمعه محترم شهرستان بهشهر بخواند. اگر تشریف ندارند، حجت السلام سید جعفر حسینی بخواند و مرا با لباس سپاه در بهشت فاطمه، در كنار شهیدان راه حق و فضیلت دفن كنند.
از شش دانگ خانه، 3 دانگ آن مال همسرم ، اقدس طوطبی می باشد. سه دانگ دیگر آن  , بعد از درگذشت من بین فرزندانم بطور مساوی تقسیم گردد. می توانند نماز و روزه آنرا بدهند، آنهم بطور مساوی تقسیم نمایند و اثاثیه منزل بین خودشان تقسیم كنند.

به امید پیروزی نهایی در جهان انشاالله
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی حتی كنار مهدی خمینی را نگهدار.
آنكس که تورا شناخت جان را چه كند             فرزند و عیال و خانمان را چه كند
دیوانه كی هرد و جهانش بخشی                  دیوانه تو هر دو جهان را چه كند
مورخه 64/12/11                                         اسماعیل غلامی شهری

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو