شهید اروجعلی حبیب زاده به سال 1345 در شهرستان نقده قدم به عرصه هستی نهاد و پس از پیروزی انقلاب به لباس مقدس سبز جامگان ملبس شد و سرانجام در تاریخ جامگان ملبس شد و سرانجام در تاریخ 1364/4/22 در درگیری با منافقین داخلی در منطقه سرشاخان به رویت جمال و كشف رضایت حق نایل آمد و در گلزار شهدای نقده بر بالین خاك آرام گرفت.

شهید اروجعلی حبیب زاده به سال 1345 در یك خانواده فقیر و مستمند، اما غیرتمند و آزاده و مسلمان و متدین دیده به هستی باز كرد و در جوّ مذهبی خانواده بالیدن گرفت تا اینكه به دوره ابتدائی راه یافت و بعد از چند سال تحصیلی نیمه تمام ترك تحصیل كرده و وقتی كه حركتهای مردمی آغاز شد و سیل خروشان امت حزب ا... به ویرای كاخها ستم همت گماشت. در همه راهپیمائیها و تظاهرات شركت نمود تا اینكه نهال نوشكفته انقلاب به گل نشست.
اما بعد از پیروزی انقلاب دشمنان قسم خورده اسلام آرام نشستند و دست به اما بعد از پیروزی انقلاب دشمنان قسم خورده اسلام آرام ننشستند و دست به توطئه علیه این نظام نوپا زدند و جنگ را بر این ملت تازه استقلال یافته تكمیل كردند.

این جوان عاشق و دلاور جهت دفاع از انقلابش مشغول خدمت مقدس سربازی در سپاه و بارها به جبهه ها نور علیه ظلمت شتافت و در عملیات های مختلف دلاورانه شركت ننمود. تا اینكه دست نا پاك ضدانقلاب كه به پشتیبانی شیطان بزرگ حال و هوای آذربایجان را آشفته ساخته بود این تك سوار وادی عشق را به مبارزه در این جبهه كشید و در تاریخ 1364/4/22 در منطقه سرشاخان را آماج گلوله های خصم خود قرار داد و برسند جنایت خود صفحه ای دیگر افزود. در وادی امر پیكرش در شهرستان نقده تشییع و در گلزار شهدای این شهرستان آرمید.

روحش شاد و یادش گرامی باد

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic