قائم مقام فرمانده گردان ادوات(ضد زره) تیپ الحدید(سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)


وصیت نامه
بسم الله الرحمن الرحیم
الله اكبر ، اشهد ان لا اله الا الله - اشهد ان محمداً رسول الله - اشهد ان علیاً حجت الله
خدایا به شكرانة این پیروزی بزرگ ، خوش دارم كه هدیه ای تقدیم كنم . اماچیزی جزجان ندارم خدایا، من آمده ام با همة وجودم با قلبم و روحم و آمده ام كه خود را قربانی راه تو ( یعنی اسلام ) كنم . تا همة حیات و هستی خود را بشكرانة این پیروزی بزرگ تقدیم كنم .
خدایا حمد و ثنا مخصوص ذات احدیت تواست اگر حمدی باید تو را سزاوار است و اگر كرنشی باید تو را سزاوار است و اگر عشقی است عاشق تو شدن برتر است و اگر خلوتی باید ، خلوت با تو زیباترین ساعتهاست و اگر زنجیرو طوق بندگی باید ، بندة مولا شدن زیبنده تر است و اگر لب فرو بستن سزاست در برابر اوامر مولا مهر سكوت بر لب نهادن زیباتر است و اگر تحمل رنج و مصائب برازندة مومن است رنج بندگی كشیدن برتر است . خدایا زبانم راست گوئی همچون ابوذر و سلاحم را برنده و كوبنده همچون مالك اشتر بر قلب دشمن و استقامتم را در مقابل دشمن همچون میثم تمار ساز كه اگر زبانم را از پشت بیرون بیآورند دست از خمینی بر ندارم و هدفم از رفتن به جبهه این بود كه اولاً خدمتی به اسلام و بعد به فرموده امام لبیك گفته كه میفرماید: مسئله ی اصلی جنگ است .و من هم تمام مسائل و مشكلات را زیر پا گذاشتم ، خدایا به من كمك كن كه در این دانشگاه بزرگ علم و ادب اسلامی موفق شوم كه جز این چیزی نمی خواهم .
سفارش می كنم قدر این انقلاب و جمهوری اسلامی را ارج نهید و هر چه در توان دارید در راه اعتلای آن نثار كنید قدر این رهبر را بدانید كه خیر و صلاح و سعادت بشریت در پیروی از روحانیت است .
در روزگار نه چندان دور كه ظلمت دیوارهای شهرمان را فرا گرفته بود و نیزه های ستم در فصا می بارید و من و تو از هر سو آماج رگبار تیر جفا می گشتیم ، به همت آن والا مرد تاریخ و آن پارسای پیر و آن پدر مهربان امت و آن اندیشة زلال اسلام، آن فریادگر خروشان قرن رها شدیم و به پرواز در آمدیم و دستمان برای همیشه در هم قفل شد " متحد شد" و چشمانمان یك هدف را دید.
رهبرش را خوب شناخت دشمن را آگاهانه پیدا كرده وسلاحمان را بر قلب خبیث و جرثومه كثیف آن نشانه رفتیم .من و تو پاسدار شدیم نه پاسدار او ، پاسدار حریم مكتب او ، نه پاسدار كه پیشگامی برای حراست از فرمان او ، پاسدار همة قابیلیان تاریخ ، و اینك هیبت و عظمت اندیشه و صلابت اوست كه دشمن را در خانه اش به لرزه انداخته است و آن نیست مگر به همت آن پیر دوران، آن نیست جز به قیادت آن چشم همیشه بیدار ملت اسلام ، آن نیست جز حلقة اتصال ما به عرشة توحید الله اكبر از این همه خروش مقدس ، پاسدار قرآن هستم برای اینكه اندیشه ام باز تابی از كتاب انسان است . پاسدار قرآنم چون از حریم مكتبم با خون سرخ خویش حمایت می كنم،پاسدار قرآنم چون به تمامی جان میكوشم تا كتاب خداوند را سر لوحة عمل انسان گردانم وراه ملتها را گشایم و آن هم به همت خدادادی و دلیرخدادادی است.در این راه قطعه قطعه و شهید خواهم شد و از شهادت باكی ندارم كه آرزوی من است. معشوق محبوب من است ، و برای همیشه در تاریخ حضور خواهم یافت و دیگر نخواهم مرد . سلام مرا به رهبر عزیزم برسانید و بگوئید تا آخرین قطره خونم سنگر اسلام را ترك نخواهم كرد و با خداوند پیمان می بندم كه در تمام عاشوراها و در تمام كربلاها با حسین همراه باشم و سنگر او را خالی نكنم تا هنگامی كه همة احكام اسلام را در زیر پرچم اسلامی امام زمان ( عج) به اجرا در آید .
ای منافقان و ای سنگ اندازان سد راه انقلاب ، آیا هزاران هشدار و كرامت و معجزه در این انقلاب شما را هشیار نكرده ، تا كی می خواهید از امام و اسلام محروم باشید . بس كنید و به سیل خروشان انقلاب بپیوندید والا از وی عدل الهی و عذاب دوزخ در انتظارتان میباشد .
مادرم و پدرم ، از غیبت كردن بپرهیزید كه خداوند می فرماید غیبت كردن از زنا بدتر است آیا حاضری گوشت برادر مرده ات را بخوری ( البته كراهت دارید ) انشاء الله كه شما جزء این دسته برادران وخواهران نباشید .
مادرم ، درود و رحمت خدا بر تو و بر مادرانی چون تو كه تمامی فرزندانت و حتی همسرت را برای رضای خداوند حنان و منان به جبهه های حق علیه باطل و كفر فرستادی ، رحمت خداوند بر تو و شیر پاكت ، كه این چنین پروریدی . مادر اگر زمزمه ها و شعر ها و نجواهای شما در سر گهواره ها نبود اگر تمرین و تكرار به خواندن نماز نبود، اگر فرستادن به مكتب و آموزش قرآن و اصرار در خواندن آن نبود اگر آموزش اولیه شما نبود ، ما هرگز این نبودیم كه هستیم . خدا بر شما منت نهاد و در مسیر حق قرارتان داد ، در زمانی كه حقیقتها بر مردم پوشیده بود .
مادرم ، مهربان مادرم ، وصیتم به تو این است كه فرزندانت را آنچنان تربیت كن كه فقط در راه الله بروند و بدان كه اجر تو بیشتر خواهد بود و خداوند هر كس را كه دوست می دارد و می خواهد به او كرامت كند و ترفیع درجه ای بدهد او را با سختیها از قبیل نقصان مال ، یا مریضی یا با گرفتن عزیزی و یا چیزهای دیگر ، او را می آزماید .
مادر، امیدوارم كه ما جزء اولیاء الله باشیم و از این امتحان رو سفید در آئیم و تو هم نزد پروردگارت سر بلند باشی و در اینگونه امتحانها موفق باشی .
پس چندان ناراحت نباش و با خدا باش كه خدا هم خود صبر می دهد. گریه ات طوری فاش و در محلی نباشد كه دشمن را شاد كند .
پدرم در راه الله اسماعیلهایت را آماده كن ،مبادا اگر فرزندت در راه الله حركت كرد و شهید شد غمی به دل و چهرة مردانه ات بنشیند، شاداب باش و بدان كه شهادت یكی از اعضای خانواده باعث سربلندی و عزت و شرف خانواده ، بلكه اسلام می گردد .
و اما شما ای برادرانم سعی كنید درك كنید كه بقول شهداء در راه خدا شهادت بهترین راههاست .
پوینده و كوشنده در این راه باشید و الا پشیمان می شوید . اسلحه من و دیگر مجاهدان راه خدا در دستان شما ست مبادا بر زمین بگذارید . استغفار و دعا را از یاد نبرید كه بهترین درمانها برای تسكین دردهاست و همیشه بیاد خدا باشید و در راه خدا قدم بردارید و هرگز دشمنانتان بین شما تفرقه نیاندازند و شما را از روحانیت متحد جدا نكنند كه اگر چنین كردند روز بد بختی مسلمانان و روز جشن ابر قدرتهاست و بدانید خدا در همه حال حاضر و ناظر بر اعمالتان می باشد. اگر كاری رضایت او را فراهم می كند انجام دهید والا خیر .درآماده شدن زمینه حكومت مهدی"عج"باشید مبادا حضرت قیام كند و گردنمان را بزند .
خواهرانم ، میخواهم كه همچون زینب باشید و او را بشناسید و مقلدش باشید و تحمل و صبرش را در مصیبت به بزرگی كربلا ، كه جلوی چشمش اتفاق افتاد را، سرمشق خود قرار دهید. با حفظ عفت ونجابت و حجاب خود از او رهنمود بگیرید .

و سخنی هم با دوستانم بگویم :
حضورتان را در جبهه های حق علیه باطل ثابت نگه دارید و در امام بیشتر دقیق شوید و سعی كنید عظمت او را بیابید و خود را تسلیم او نمائید و صداقت و اخلاص خود راهمچنان حفظ كنید . اگر فیض شهادت نصیبم گشت آنانكه پیرو خط سرخ امام خمینی نیستند و به ولایت او اعتماد ندارند بر من نگریند و بر سر جنازه ام حاضر نشوند . از همة دوستانم می خواهم كه به ریسمان متین خدائی چنگ زنید و از تفرقه بپرهیزید وگرنه مدیون خون شهدائید و آن بر سر شما خواهد آمد كه یزیدیان بر شما حاكم باشند .دوستانم محبت ، صفا و صمیمیت و اخلاص و دعا را فراموش نكنید . هر هفته و یا هر ماه به منزلمان سر بزنید . دوستان خوبم اگر شما را ناراحت كردم مرا ببخشید اگر من شهید شدم هیچ نگران نباشید و دعا كنید كه خدا این قربانی را از شما قبول كند با خندة خود مرا شاد و دشمن را نگران سازید .
هر شب جمعه به دیدارم بیائید و ببینید كه آخر راه مردن است و به كارهای زشت و ناپسند دست نزنید. بیائید و ببینید مرگ هست مال دنیا رفتنی است ، بیائید و برای آخرت خود چیزی آماده سازید . والسلام علیكم و رحمه الله –علی رضا کشاورزیان
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic