فرمانده توپخانه لشگر25 کربلا(سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)


وصیت نامه
« بسم اللّه الرحمن الرحیم »
[ ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل اللّه امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون ] (می پندارید کسانی که شهید شده اند مرده اند بلکه زندگانی هستند نزد خدایشان و روزی می خورند .) با درود و سلام خدمت ولی عصر فرمانده کل قوای اسلام مولا صاحب الزمان (عج) امام حیّ و حاضر و با درود به نائب بر حقش امام بزرگوارمان (روح اللّه خمینی) قلب تپنده امت اسلامی .با درود و سلام بر امت اسلامی ایران پیروان به حق ولایت فقیه که با وحدت و یکپارچگی خود این انقلاب اسلامی را به وجود آوردند و آینده نیز با وحدت کامل حافظ خون شهدای این مملکت می باشند و بار دیگر حماسه حسینی تکرار می گردانند و ندای حسین زمان را لبیک گفته و به جبهه ها هجوم می آورند و با درود و سلام به خانواده گرامیم و همین طور خانواده ی همسرم .
سخن با رهبر عزیزتر از جانم :
باری ای روح خدا از تو بسیار بسیار تشکر می کنم که احکام الهی را در این مملکت راج دادی و جلوی فساد و تباهی را گرفتی و با از دست دادن یاران با وفایت و جگر گوشه ات به من و امثال ما راه مستقیم الهی را عنایت کردن .
درود خدا و بندگان مؤمن خدا بر تو باد و همینطور یک مملکت که تا دیروز دست شرق و غرب جنایتکار بود رهانیدیم زیرا از زیر بار ذلت نجاتمان دادی .بله ای امام عزیز که من عاشق تو هستم و از همه مهمتر ای بزرگوار من کوچکتر از آنم که از شما تعریف کنم فقط خدای تبارک و تعالی باید از شما تعریف کند که می کند با معجزات خود به ما .این را از اعماق دل و جان می گویم لحظه لحظه عمر من به فدای یک لحظه از عمر شما ای بزرگوار و در آخر ای امام بزرگوارم من جز خون ناقابل خود چیز دیگری برای بقای اسلام ندارم بدهم امیدوارم که اول مورد قبول خدای تبارک و تعالی گردد بعد هم شما ای قلب من و درود همه بندگان خاص خدا بر تو باد و امیدوارم از من راضی باشی . سخن با خانواده گرامیم :
اول از همه صبور و شکیبا باشید و همه ناملایمات زندگی را بجان و دل بخرید که دنیا محل گذر است. همانطور که در شهادت اولین پسرتان صبرداشتید در این زمان همان راه را پیشه خود گردانید و مستحکم و قوی دل باشید و به یاد خانواده هایی باشید که در دزفول در یک حمله ی ناجوانمردانه صدام کثیف 19 نفر شهید می شوند و فقط از یک خانواده یک نفر باقی می ماند .همانند خانواده وهب باشید که با آوردن سر پسرشان از میدان جنگ آن را دوباره به میدان جنگ بر می گردانند. مادر بزرگوارم امتحان خود را یکبار در درگاه خدا دادی و این نیز آزمایش دیگری است چون ما همه تا آخرین لحظه مورد آزمایش قرار می گیریم و آفرین و صدها آفرین بر تو ای مادرم همانطور که در شهادت برادرم نگریستی و همچون زینب (س) ایستادگی کردی در این زمان نیز همانگونه باش و خط اسلام را همینگونه یاری گردان و قلب امام را شما شاد بگردانید با همین مقاومتتان است که مشت محکمی بر دهان منافقین و دشمنان اسلام مس زنید و این را بدان راه خود را از حسین (ع) گرفتم و با آگاهی کامل بود همچون برادرم ،و شما مادر گرامیم که از زحمات و ناملایماتی که دیدی بسیار متشکرم و انشاءاللّه همدیگر را در آخرت ملاقات کنیم و شاید بتوانیم آبروی شما در آن دنیا باشیم و تنها برادرم را نیز در خط اسلام حفظ نگهدار و با ارشادهایت او را رهنما باش و خواهرانم شما نیز مقاومت را از مادرتان یاد بگیرید و در دنیا همچون مسافر باشید که هر لحظه می خواهید بروید و سعی کنید فرزندانتان را زهرا گونه تربیت کنید و خط اسلام را از همان اوان کودکی به آن ها یاد بدهید چون اسلام در آینده به این عزیزان احتیاج دارد و در دعا ها و نماز ها کوشا باشید چون تنها سلاح ما دعا است و اگر یک موقعی حال واقعی در شما پیدا شود دعا ها و نماز های مستحبی بجا آورید و خلاصه خود را از همه احاظ کامل کنید و سعی کنید که همیشه و در هر کجاگول شیطان را نخورید و از مادر گرانقدرم نیز باز نهایت تشکر را می نمایم و در نمازهای شب پیوسته امام عزیز و رزمندگان را فراموش نکن و از پدرم هم بسیار متشکرم واز پدرم و زحمات او بسیار تشکر می کنم . حساب من و پدرم را خدا در آن دنیا انشاءاللّه حل کند چون در این دنیای مادی همه اش گول خوردیم و باز می دانستیم که دنیا ارزشی ندارد ولی باز سر مسئله مادی بحث داشتیم و دیدار ما انشاءاللّه در قیامت و نصیحت و وصیتی ندارم .انشاءاللّه راه مرا ادامه دهی پدر . مسئولیت سنگین تری بردوش مادرم و خواهرانم است که به یاری خدا اجرا کنید. نماز جمعه را هیچوقت خالی نگذارید و حتی الامکان در نماز جمعه که سنگر مستحکم یاران خداست شرکت کنید و در اجتماعات اسلامی خود را همیشه حاضر بگردانید مثل گذشته . باز از مادر و برادر و خواهرانم بسیار تشکر می کنم و همیشه در رابطه با مسئله بی حجابی شدید برخورد کنید و نگذارید خون ما و امثال ما را مشتی جیره خوار غرب و شرق با بی حجابی وفساد اخلاقی لگد مال کنند. همیشه دشمن منافقین ضد اسلام ،باشید و از کمکی به دولت جمهوری اسلامی کوتاهی نکنید که کمک شما یاری به دین خداست. مطمئن باشید و قرآن را همیشه تلاوت کنید و به آن عمل کنید و از زحمات مادرم متشکرم و نمی دانم چگونه جبران آن را بکنم و انشاءاللّه که همگی مرا حلال کنید .
سخنی با همسرم :
(یک وصیت نامه خصوصی نیز موجود است ) که فقط همسرم بخواند .
همسرم امیدوارم که زهرا گونه باشی و از دوری من یأس به خود راه ندهی و ناملایمات زندگی را به جان دل بخری و با دشمنان اسلام و امام عزیز همانگونه باش که قبلاً بودی . مقام همسر شهیدی را به همه ثابت کن و این را بدان دو نفر که با هم همانند دوست می شوند حتماً خوبی یکدیگر را می خواهند و اگر تو هم خوبی و راحتی مرا می خواهی بدان که من راحت هستم و جای خوبی می روم در کنار خدای تبارک و تعالی پس اگر دوست من هستی در شهادت من همانگونه باش که خدا از تو راضی باشد . گول شایعات غلط دشمن را نخور و تقوا پیشه کن و اینرا مطمئن باش که راهی را که من رفتم به حق بوده و با آگاهی کامل خودم بود و از تومی خواهم برای من گریه نکنی. برای مظلومیت اباعبداللّه الحسین گریه کن و برای و مظلومیت زینب (س) گریه کن و نماز و دعا را زیاد بجا بیاور و در نماز جمعه حتی الامکان شرکت کن و یاوری باش برای اسلام و همینطور فرزند عزیزم را نیز در راه اسلام و امام تربیت کن . به او از همان اول بفهمان که مسئولیت سنگینی دارد و آنگونه تربیتش کن که اسلام دستورمی دهد چون نعمت اسلام چراغی فرا راه ما مسلمین است و باید دنباله رو آن باشید . از تو ممنونم انشاءاللّه که خدا هم نیز از تو راضی باشد .انشاءاللّه
در آخر از همه خانواده ات برای من حلالیت بطلب و بگو همیشه یاوری برای اسلام و خط امام عزیز باشند و هر گونه حق و حقوق که بعد از من باید به تو تعلق می گیرد تماماً در اختیار توست. از زحمات فراوانی که برایم کشیدی نهایت تشکر را دارم و تو را به خدای تبارک و تعالی می سپارم . ولاسلام

امام خمینی :
اینهایی که شب را به مناجات بر می خیزند البته در جنگها پیروز خواهندشد.
سخنی با تمام فامیلها و آشنایانم:
ای اقوام و خویشاوندانم خواهش اول من این است که امام عزیزمان را یاری کنید و دوم برای من اشک تمساح نریزید اگر واقعاً مرا دوست دارید حالا راهم را ادامه بدهید و با حضور همیشگی تان در صحنه جبهه و پشت جبهه را یاری کنید . آنهایی که می توانید و توان دارید به جبهه بروید و اگرنه پشت جبهه یاری کنید که باعث شادی روح من می گردد . مانند خاندان وهب جوانانتان را به جبهه ها بفرستید و حتی جسد او را هم تحویل نگیرید .چون من می دانم اگر یک قسمت از بدنم را برای مادرم بیاورند آن را دوباره به جبهه بر می گرداند. من از مادرم بیشتر از این انتظار دارم . نمی خواهم بیایید به مادر یا همسرم بگویید بد بخت شدید و . . . چون من به بهترین آرزوهایم رسیدم و این شاید برای بعضی از شما قابل درک نباشد و از شما می خواهم استغفار و دعا را از یاد نبرید که برترین تسکین دردهاست و همیشه به یاد خدا باشید و در راه او قدم بردارید و هرگز دشمنان بین شما و روحانیت تفرقه نیاندازند. اگر چنین شود روز بدبختی مسلمانها و جشن ابر قدرتهای خون آشام است . در خانه ما هر کس می خواهد بر سر خاک من فاتحه بخواند اول امام عزیز را دعا کند و اگر نمی کند بر سر خاکم حاضر نشود چون باعث آزار روح من است و همینطور بر سر تشییع جنازه ام حاضر نشوند . حتماً از مواضع غیبت دوری کنید و بچه های یتیمی که در خانوادة ما است زیاد نوازش کنید چون یتیم نور چشم مولا علی (ع) می باشد و احتیاج به محبت همگی شما دارند و از انفاق در راه خدا دوری نکنید . اگر بدی از من دیدید مرا حلال کنید و اگر واقعاً مرا دوست دارید امام مرا نیز دوست بدارید و نماز جمعه را با رفتن خود یاری کنید و در خاتمه شما وارث خون شهیدان هستید و احترام به من احترام به همسر من نیز باید باشد .
متشکرم ،والسلام
سخنی چند با امت دلیر و شهید پرور:
با درود فراوان به شما امت اسلامی هر چند من کوچک تر از آنم سخنی برای شما بگویم ولی امر به معروف باید بکنم و هر چند آگاه هستید .از کمک های خود به دولت اسلامی کوتاهی نکنید و همیشه پشت جبهه را حفظ کنید ،همان طور که کرده بودید .از هر کمکی که از دستتان بر می آید دریغ نورزید و خدای ناکرده امام را تنها نگذارید و مواظب باشید که بین شما و روحانیت اختلاف نیاندازند که خواسته دشنمان اسلام همین است. از پیام های امام عزیز نهایت استفاده را ببرید چون تا به حال هیچ کشوری در دنیا مثال چنین رهبری را در این برهه از زمان نداشتند و برای همین به بلا ها و بدبختی ها گرفتار می شوند . از شما مردم حزب اللّه برای همه فداکاریتان و . . . متشکرم و انشاءاللّه خدا از شما راضی باشد و سلام مرا به رهبر عزیزم برسانید و بگویید تا آخرین قطره خونم سنگر امام را حفظ داشتم . شما هم انشاءاللّه سنگر خود را حفظ بدارید تا به هلاکت رساندن دشمنان اسلام از پای ننشینید چون دشمنان اسلام خیلی بی رحم هستند، چون کافرند. جوانان خود را به جبهه بفرستید و دین خدا را یاری کنید و از این امر کوتاهی نکنید چون در زمان امام حسین (ع) نبودیم لبیک بگوییم ولی الان هستیم و باید کوشش کنیم تا همه دشنمان اسلام را نابود کنیم. انشاءاللّه. اگر می خواهید در مقام و عظمت شما خللی وارد نشود هیچ گاه زبان به شکایت نگشایید و آن چه را که از قدر و منزلت اللهی شما بکاهد به زبان نیاورید .

متشکرم ولاسلام
سخنی چند با دوستان و آشنایان خودم:
با درود خدمت شما برادران عزیزم ،برادران راه شهیدان را ادامه دهید و جبهه ها را خالی نگذارید چون از هر کاری واجب تر است و اگر جبهه ها را یاری نکنید و پشت به جهاد در راه خدا کنید بلاهای الهی بر شما نازل می گردد و من دیروز پیش شما بودم و امروز برای شما درس عبرت هستم .برادران عزیز مهدی چمن را الگوی خود کنید ،برادر ها مهدی برادرش شهید شد خود او نیز زخمی (معلول) پدرش مسدوم و برادران دیگرش حاضر در جبهه و مادرش که جای مادر خود من هست و شکی نیست من او را الگویی از حضرت زینب (س) می دانم. قدر این ها را بدانید همین ها سرمایه این انقلاب عزیزمان است . برادر ها من که حالا لیاقت شهادت نصیبم شد ه راه در این است که باید سختی بکشی تا به این مقام دست یابی و من به آرزوی دیرینه خود رسیدم. به گفته سید الشهداء انقلاب اسلامی مان شهید مظلوم بهشتی عزیز، بهشت را به بها می دهند نه به بهانه. در کارهایتان خدا را فراموش نکنید و همیشه به عنوان وصیت از من داشته باشید که خط امام را هیچ وقت خالی نگذارید و امام عزیز را در نماز ها فراموش نکنید و همیشه برای صلاح جامعه کار کنید و رهبر ار از خود راضی نگه دارید و همه شما برادران عزیز از شما می خواهم که اختلافات را کنار بگذارید برای به هدف رسیدن این انقلاب با هم همکاری کنید و برادر عزیزم مهدی چمنی را هم تنها نگذارید و همیشه در کارهایش کمکش کنید چون کمک به معلولین خدمت به انبیاء است و همه شما را به خدای بزرگ می سپارم اجر شما با خدای تبارک و تعالی .
ولاسلام
درباره وضع دنیایی همه ی مسائل من مربوط به همسرم می شود وکیل و وصی و ناظر من برادر مهدی چمنی می باشد و هرگونه حق و حقوقی که به من مربوط می شود باید به دست همسرم برسد و همسرم موظف است بدهکاری های مرا بدهد و مادرم این شخص که نام می برم را می شناسد و نیز موظف است هزار تومان به فضل ا. . . فتاحی بابت بدهکاری من بدهد هرگونه کمکی که می توانید که همسرم احتیاج دارد بکن مادر ،و فرش هم مال مادرم است آن فرشی که مقداری را من خریدم .از دامادمان و همسرم در مورد سوم و هفتم و همه مراسم حتماً فقرا را به مجلس ختم من بیاورید و با کمال میل از آنها پذیرائی کنید .پدرم و مادر و همسرم به حرف دور و بری ها اکتفا نکنید که مثلاً بگویند پسرتان یا همسرت شهید شد چی به شما دادند .به دنیا پشت پا بزنید و توشه آخرت برگیرید و راه شهیدان را ادامه دهید و شیطان را از خود دور کنید . « متشکرم ولاسلام »
در مودر جای دفن و نوع آن:
مرا در ساری در قطعه شهدا دفن کنید و در هنگام تشییع جنازه ام بر تابوتم عکس امام و شهید مظلوم بهشتی را بزنید و قرآن را روی تابوتم بگذارید و مرا اگر شد و احتیاج به غسل پیدا نکردم با لباس رزم خودم دفن کنید . مرا غسل ندهید چون خون خودم مرا غسل خواهدداد و وسایل دنیایی را از همسرم بگیرید و در هنکام دفن من جوانان را به جبهه رفتن تشویق کنید و در شب اول قبر دوستان و مهدی چمنی تا صبح در کنار قبرم باشند و دعا بخوانند، چون از شب اول قبر وحشت دارم، چون خیلی گناه کار بودم. از شما خواهش می کنم روحانی بیاورید تا صبح دعا بخواند و مرا از فشار قبر برهانید و من متأسفانه دو سال نماز و روزه 60 روز بدهکارم که همسرم برای من پول بدهد برای من اجیر بگیرد. در آخر از هر کس که پشت سرش غیبت کردم مرا عفو کند و هر که از من بدی دیده مرا حلال کند و همسرم اینرا بدان که انشاءاللّه مورد شفاعت حضرت زهرا (س) قرارمی گیری و من و امثال من احتیاج به وصیت نامه نداریم چون آن راهی که می رویم خودش وصیت نامه است و همه شما را به خدای بزرگ می سپارم امیدوارم که انقلاب مرا همه تان حفظ کنید .
این وصیت نامه را در نهایت سلامت و هوش نوشتم خدا را شکر .و همینطور در حال تجدید کردن .
تاریخ اول نوشتن وصیت نامه در جبهه چزابه ساعت 5/11 صبح سال 17/11/1361می باشد .
و تاریخ تجدید وصیت نامه در جبهه سومار ساعت چهار غروب سال 15/10/1362 می باشد .
تاریخ تجدید وصیت نامه 23/1/64 در پادگان شهید بیکلو در چادر ساعت 40/8 شب تمام خط خوردگی ها از خودم می باشد و قابل قبول برای همه باشد .
همسرم لطفاً تمام شلوارهای نظامی و اورکت و . . . همه را به تدارکات سپاه ساری تحویل بده و در مورد کتابها همه را به انجمن اسلامی محل یا جای دیگر بده .
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار (الهی آمین) مهدی ملکی

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو