تبلیغات
yasinhoseini - شهید مصطفی قوی بنیه جویباری
شنبه 13 مهر 1392

شهید مصطفی قوی بنیه جویباری

   نوشته شده توسط: yasin hoseini    

شهید عزیز وقتی دید از کانال سپاه نمی تواند به جبهه اعزام شود ،تصمیم می گیرد از ناحیه جهاد به عنوان یک بسیجی به جبهه برود. مانند خیلی از بسیجی های دیگر که خالصانه جنگیدند و با ارزوی شهادت در راه انقلاب بزرگ و جان فشانی برای رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) بی هیچ عذر و بهانه ای به جبهه رفتند. بسیجیانی که رفتند و امروز آبروی خانواده ها شدند و پرچم ایثار در خانه ها .بسیجیانی که عزت وسربلندی کشور از قطرات خون آنهاست. بیست روز از سال تحصیلی 64-65 نگذشته بود که در تاریخ بیست و یکم مهر مصطفی همراه عده ای از دانشجویان تربیت معلم شهید رجایی بابل به جبهه های نور علیه ظلمت اعزام  و در مقر شهید ساجدی در اطراف جزیره مجنون مشغول به خدمت می شود.

دست نوشته شهید مصطفی در مورد جنگ
بنام خداوند بخشنده مهربان ، بنام آنکه قلبهای مردان و زنان مؤمن با یاد او می تپد .بنام کسی که یاور رزمندگان است ، با درود و سلام بر مهدی  موعود ،منجی عالم بشریت و با درود و سلام بر امام خمینی نایب بر حق امام مهدی و با سلام بر رزمندگان اسلام .

 جنگ ، جنگ است و عزت و شرف ما در گرو این مبارزات است . چگونه می توان به استقلال اقتصادی و فرهنگی و سیاسی رسید ...

چه نیکو و زیبا فرمودند امام عزیزمان که جنگ ، جنگ است . ما باید به این سه کلمه خوب توجه کنیم. این کلمات یعنی ای ملت جنگ های گذشته را به یاد بیاورید . جنگ امریکا با ویتنام را ، جنگ های جهانی را، که هرکشوری که جنگ داشت با رنج و مشقت لوازم مورد نیاز ملت را تهیه می کرد. قحطی ،خرابی ها ،مشکلات و غیره.

منظور امام این است که در هر لحظه و در هر جا جنگ را در نظر داشته باشیم. هی نگوییم این جنس کم است،این لوازم قیمتش خیلی گران است و غیره.

عزت و شرف ما در گرو جنگ است . اگر با کمک و یاری حق تعالی پیروز شویم بر شیطان بزرگ پیروز می شویم. این صدام نیست که با ما وارد جنگ شده است بلکه شیطان بزرگ امپریالیسم امریکاست و تمام کشورهایی که انقلاب ایران را مانع رسیدن به اهدافشان می دانند. شوروی از نفوذ دین ، عربستان از ترس برکناری مزدوران امریکا (فهد)  هرکدام به نحوی می خواهند انقلاب ما شکست بخورد و دیگر صادر نشود و همانطور که امام عزیزمان فرمودند: "انقلاب ما باید صادر شود و انقلاب ما فقط برای کشور ما نیست"

به امید خدا حکومت جهانی اسلامی بر دنیا وبر علیه کافران برقرار خواهد شد . اگر ما در جنگ پیروز شویم بر امریکا پیروز شده ایم . وشکست امریکا در جنگ سبب تقویت ملت محروم و سبب ترس و وحشت مزدوران شرق و غرب می شود .اگر ما در جنگ پیروز شویم که انشاء الله به یاری خداوند قادر ، پیروز هستیم و می شویم ; بعد از صدام نوبت اسراییل غاصب و پیشروی به سوی قدس عزیز است .

همانطور که امام فرمودند "تا وقتی که که اتحاد دارید ، بدانید که پیروزید " وهمچنین می فرمایند "راه قدس از کربلا می گذرد" انشاء الله که با امام عزیزمان در کربلا نماز شکر پیروزی را برقرار کنیم .

به امید آن روز ،والسلام

این دست نوشته قسمتی از یک انشأ است که در 22 اسفند 61 زمانی که شهید سوم دبیرستان بوده نوشته شده که سخنان دل نشینی درآن نمایان است.